top of page

PROČ PRÁVĚ MY JSME TI PRAVÍ?

Naše společnost působí na trhu přes dvacet let. Za tuto dobu jsme dokázali přesvědčit mnoho našich partnerů o výhodách použití centrálních mazacích systémů. Vzhledem k tomu, že na českém a slovenském trhu
zastupujeme v oblasti centrálního mazání proslulou značku německého výrobce BIJUR DELIMON INTERNATIONAL, jsme schopni garantovat velmi vysokou kvalitu našich zařízení.
PÁR SLOV O NÁS
V oblasti centrálního mazání máme bohaté zkušenosti. Na trhu působíme přes 25 let, a po celou dobu zastupujeme společnost BIJUR DELIMON INTERNATIONAL, založenou dokonce v r. 1887! Všechny hlavní prvky jsou vyráběny v Německu (DELIMON), případně v Irsku (BIJUR).
Oproti jiným jsme schopni držet vysokou kvalitu našich produktů a úspěšně jsme odolali lákadlu levných ale velmi nekvalitních výrobků asijských výrobců.  Sázka na kvalitu je jistou výhrou.
ŘEŠENÍ NA MÍRU
Jistě, je možné zavolat a objednat si přesně specifikovaný produkt. Velmi často se ale setkáváme s požadavkem na návrh mazacího systému "na klíč", tj. poptávkou komplexních služeb.
 
Přesně na to jsme připraveni - domluvíme si osobní schůzku přímo u Vás v podniku, obhlédneme dotyčné zařízení, uvedeme Vás do problematiky a navrhneme možná řešení. Neváhejte nás kontaktovat!
SLUŽBY A NON-STOP SERVIS
ŠPONDR CMS, to není jen prodej zboží, ale také veškeré služby předprodejní, prodejní i poprodejní. V případě zájmu Vám centrální mazací systém navrhneme, dodáme, namontujeme i servisujeme. Jak již bylo uvedeno, prvky prodávané naší společností jsou špičkové kvality, za kterou si stojíme, zejména proto jsme schopni u námi montovaných systémů poskytovat záruku až 36 měsíců. V případě, že by přesto něco selhalo, jsme Vám k dispozici na pohotovostní lince.
24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
EKONOMICKÁ NÁVRATNOST
Důvody pro zavádění centrálních mazacích systémů jsou následující:
  • Ekonomické (rychlá návratnost investice díky nižší spotřebě mazací látky a prodloužení servisních intervalů
  • Technické (centrální mazání je nutné pro chod stroje)
  • Enviromentální (biologicky odbouratelná maziva, čisté provozy atd.)
  • Sociální (méně "špinavé" práce, zlepšení pracovního prostředí, ...)
Mít centrální mazací systém se zkrátka vyplatí.
bottom of page