top of page

CENTRÁLNÍ MAZACÍ SYSTÉMY

Úvod

Naše společnost se zabývá všemi činnostmi souvisejícími s ralizací řešení centrálních mazacích systémů v celém segmentu strojírenství. Již přes 20 let exluzivně pro český a slovenský trh zastupujeme jednu z nejvýznamnějších značek v oblasti mazací techniky, firmu BIJUR DELIMON INTERNATIONAL.

 

Vzhledem k vynikající pověsti výrobků našeho dodavatele v kombinaci s naší dlouholetou praxí Vám tak můžeme nabídnout kvalitu, která Vám v čase mnohonásobně vrátí počáteční investici.

 

Výrobcům i uživatelům nabízíme nejen samostatné prvky, ale především kompletní CMS. Součástí dodávek jsou tedy mimo hlavních prvků (zdroj tlakového maziva, rozdělovače nebo dávkovače, řídicí a kontrolní prvky elektronické nebo hydraulické) i prvky rozvodného potrubí (trubky, hadice, šroubení apod.), příslušenství (skříně, konzoly, příchytky, spojovací a spotřební materiál, ochrana proti poškození atd.) a související příslušenství (např. zařízení na úpravu a ovládání tlakového vzduchu – filtr, tlakový regulátor, olejovač, odlučovač vody, kohouty, ventily atd.).

 

Máte rychlý dotaz?

Vyplňte tento formulář a my se Vám rádi ozveme.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, co nejdříve se Vám ozveme.

bottom of page